Darmowa dostawa od 250,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Insekty

( ilość produktów: 3 )

Insekty, takie jak karaluchy, prusaki, mrówki, kleszcze i komary to bardzo uciążliwy problem z którym trudno sobie poradzić domowymi sposobami. Najlepszym rozwiązaniem jest szybka reakcja i zastosowanie skutecznych preparatów owadobójczych. Zwalczanie insektów jest bardzo efektywnie w przypadku stosowania środków mechanicznych w postaci oprysku. Takie produkty nazywają się insektycydami i mogą paraliżować układ nerwowy szkodnika lub atakować jego układ oddechowy. Bardzo dobrą metodą w walce z pasożytniczymi i niebezpiecznymi owadami jest metoda żelowa.

W ofercie naszego sklepu dostępne są wysokiej jakości preparaty, przeznaczone do tępienia karaluchów i prusaków we wszystkich miejscach ich występowania. Prezentowane produkty są gotowe do natychmiastowego użycia i mają konsystencję żelu. Jest to bardzo dobra i dyskretna metoda, ponieważ wystarczy wycisnąć niewielką ilość żelu ze strzykawki i umieścić ją w miejscach występowania insektów, takich jak pęknięcia, szczeliny, dziury, krawędzie czy miejsca pod szafkami i urządzeniami elektrycznymi. To bardzo skuteczny sposób, przeznaczony nie tylko do użytku domowego. Można go z powodzeniem stosować w szkołach, przedszkolach, żłobkach, szpitalach, hotelach i lokalach gastronomicznych, ponieważ jest bardzo bezpieczny i dyskretny.

Przy użyciu tego rodzaju preparatów zwalczanie insektów jest bardzo wygodne i proste. Wystarczy zaaplikować - w zależności od ich nasilenia - 1 lub 2 krople żelu, aby szybko i skutecznie pozbyć się karaluchów i prusaków z domu lub innego miejsca. Protect Home Zwalcza Karaluchy posiada w swoim składzie specjalnie opracowane dodatki smakowe, które wabią insekty. Dzięki temu szkodniki lgną do smakowitego dla nich zapachu i szybko zostają wytępione.

Nasz sklep internetowy zapewnia o wysokiej skuteczności oferowanych produktów, ponieważ efekty są już widoczne po paru dniach od zaaplikowania żelu w miejscach występowania szkodliwych owadów. Preparaty można stosować w każdym czasie, gdyż wykładanie przynęty nie wymaga wcześniejszego przygotowania pomieszczenia. Ich dodatkową zaletą jest długi okres działania.

pixel