Darmowa dostawa od 250,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O firmie

Protect Garden | Środki ochrony roślin | Jak dbać o ogród i dom

Jak dbać o ogród i dom? To pytanie zadaje sobie mnóstwo osób. Wiele lat temu odpowiedzi na nie zaczęli szukać twórcy SBM Life Science. Od małej firmy rodzinnej w 1994 r., ewoluowała ona do największej korporacji działającej w sektorze ogrodnictwa, która od 2016 r. działa również w Polsce. Poprzez przejęcie produktów nieprofesjonalnych marki Bayer Garden, SBM Life Science stała się organizacją międzynarodową.

Przeszłość a przyszłość

W 2018 roku nastąpiła zmiany nazwy marki Bayer Garden na Protect Garden. Popularne w Polsce produkty jak Decis, Previcur czy Zato otrzymały nowe nazwy. Teraz należy szukać takich środków jak Deltam, Magnicur Energy i Magnicur Gold. Mimo zmiany nazwy, są one produkowane w tym samym składzie i ilości, cechują się też równie wysoką skutecznością.

Firma SBM Life Science z dużym prawdopodobieństwem może stać się wiodącym na świecie dostawcą środków ochrony roślin i produktów do pielęgnacji domu i ogrodu. Z nadzieją spoglądamy w przyszłość, kiedy to będziemy oferować naszym klientom innowacyjne i coraz lepsze produkty. Będą one trafiać nie tylko do konsumentów w Polsce, ale również w Europie i Stanach Zjednoczonych. Cieszymy się, że możemy współtworzyć tę markę.

Nasza oferta

Protect Garden to środki ochrony roślin oraz nawozy, dzięki którym rośliny lepiej się rozwijają. Oferujemy również produkty z serii Protect Home, które mają za zadanie strzec domostwo przed gryzoniami i insektami. Nasze środki cechują się skutecznością. Są proste i niezawodne w działaniu. Jako firma stawiamy również na rzetelną wiedzę jak dbać o dom i ogród, aby czerpać z tego dużo satysfakcji i radości.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą poprzez stronę www.protect-garden.pl. Znaleźć tu można informację o produktach. Nasz asortyment jest bogaty i zróżnicowany, dzięki czemu każdy znajdzie tu środek, który będzie idealny do rozwiązania problemu, z jakim się boryka. Czasem jest to inwazja szczurów, a czasem atak mszyc. W naszej ofercie z pewnością znajdzie się coś odpowiedniego. Na koniec zapraszamy do zapoznania się z ciekawymi artykułami zamieszczonymi na stronie, które zawierają wiele przydatnych informacji. Warto polubić nas na FB www.facebook.com/KreatywniOgrodnicy/ oraz obserwować na YT i Instagramie.

Niezawodne środki ochrony roślin i domu to nasza specjalność. Dbamy o ich najwyższą jakość, dzięki czemu każdy może cieszyć się pięknym ogrodem, pełnym zdrowej i wspaniałej roślinności. Dzięki naszym środkom, skutecznie można ochronić swój dom i okolice budynku przed niechcianymi intruzami.

pixel