Darmowa dostawa od 250,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Prusaki

( ilość produktów: 1 )

Nieproszeni goście, tacy jak insekty, to zawsze spory problem dla właścicieli mieszkań i domów. Wiedząc, jak uciążliwa może być walka z takimi szkodnikami, proponujemy skuteczne i sprawdzone preparaty, które pomogą szybko rozprawić się z prusakami.

Zwalczanie prusaków wymaga zastosowania profesjonalnych środków - w naszym asortymencie znajdują się skuteczne i efektywnie działające preparaty. Ich receptura została opracowana tak, aby owady te nie miały szans podczas kontaktu z zawartymi w nich substancjami. Produkty te to najlepsze oręże do walki z insektami, które pomogą szybko uprać się z uciążliwymi oraz trudnymi do wytępienia prusakami.

Nasz sklep internetowy oferuje artykuły niezwykle łatwe podczas aplikacji. Nanosi się je w wybrane miejsce przy pomocy praktycznej strzykawki. Ponadto mają one konsystencję żelu, co sprawia, że ich dozowanie jest szybkie i bezproblemowe. Preparaty te można stosować wszędzie tam, gdzie pojawiły się prusaki.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że błyskawiczne zwalczanie prusaków ma ogromne znaczenie dla domowników i użytkowników różnych pomieszczeń. Insekty te roznoszą zarazki oraz zanieczyszczają żywność swoimi odchodami. Dlatego oferujemy środki, których stosowanie szybko przynosi pożądane efekty – już po kilku dniach zdecydowana większość insektów zostaje wytępiona.

Działanie preparatów zwalczających prusaki polega między innymi na skutecznym wabieniu tych owadów w wybrane miejsce. Dzieje się tak, gdyż zadbano o to, aby w składzie trutki znajdowały się komponenty o atrakcyjnym smaku dla tych szkodników. Skuszony aromatem prusak zmierza w miejsce, gdzie zaaplikowano trujący środek.

Oferujemy produkty od sprawdzonych, godnych zaufania producentów. Są one przeznaczone do aplikacji na krawędzi mebli, w szczelinach, za szafkami i sprzętem AGD. Forma dozowania tych preparatów zapewnia, że trutka będzie dyskretna i nie będzie rzucać się w oczy. Produkty te doceniono także za ich długie działanie, co uniemożliwia kolejną inwazję prusaków. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – oferujemy trutki na insekty, które szybko pozwolą zażegnać problem nieproszonych gości.

pixel