Darmowa dostawa od 250,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Grzybobójcze

( ilość produktów: 4 )

Środki grzybobójcze mają na celu ochronę upraw i roślin ozdobnych przed rozwojem chorób grzybowych. Dzięki dobrej jakości preparatom owoce, warzywa i rośliny rozwijają się zdrowo, zapewniając efektywne i wydajne plony. Każdy sadownik i działkowicz, który dba o zdrowie swoich upraw, powinien je mieć w swoim zaopatrzeniu.

Nasz sklep internetowy Protect Garden oferuje wysokiej jakości, dobrze działające środki grzybobójcze. W naszym asortymencie znajdują się preparaty do ochrony uprawianych w gruncie róż, roślin doniczkowych i ozdobnych, drzew i krzewów owocowych, truskawek, malin i jeżyn oraz siewek, rozsad i warzyw. Oferowane produkty dostępne są w postaci rozpylaczy, koncentratu do rozcieńczania wodą i proszku do rozpuszczenia w wodzie.

Preparaty grzybobójcze zwalczają choroby grzybowe między innymi takie jak mączniak prawdziwy, czarna plamistość, rdza, szara pleśń. Ponadto likwidują fytoftorozę i inne odglebowe choroby grzybowe, zgorzele siewek i sadzonek, zgniliznę korzeni. W ofercie posiadamy także efektywne środki na zarazę ziemniaka, mączniaki i inne choroby grzybowe roślin. Wszystkie oferowane produkty są bardzo wydajne i często dbają też o kondycję roślin, dając tak zwany efekt zielony.

pixel