Darmowa dostawa od 250,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Chwastobójcze

( ilość produktów: 1 )

Preparaty chwastobójcze

Piękny i wypielęgnowany przydomowy ogród, działka czy klomb z kwiatami wymagają dużego nakładu pracy i bieżącego eliminowania szkodników, jakimi są chwasty. Niestety trudno z nimi walczyć, a trzeba, ponieważ wyjaławiają glebę, zagłuszają wzrost roślin, kwiatów, traw i zbóż, zabierając im z gleby cenne składniki odżywcze. Aby cieszyć się pięknymi, bujnymi i zdrowymi uprawami należy zastosować nowoczesne i skuteczne preparaty chwastobójcze. Dzięki ich użyciu można efektywnie wyeliminować różne rodzaje chwastów i cieszyć się pięknymi uprawami i wolnymi od chwastów ścieżkami i podjazdami.

Nasz sklep internetowy oferuje doskonałej jakości preparaty chwastobójcze, które zwalczają wszystkie rodzaje chwastów. Keeper Ogród to niezwykle skuteczny środek chwastobójczy, który przeznaczony jest do stosowania na nieutwardzonych powierzchniach wokół domu i ogrodu. Likwiduje szkodliwe rośliny, nawet w trudnych do usunięcia miejscach, takich jak chodniki, podjazdy czy ścieżki, a także zachwaszczone miejsca wokół krzewów i drzew. Preparat zwalcza chwasty jedno- i dwuliścienne i eliminuje takie uciążliwe i trudne do pozbycia się chwasty jak perz właściwy, mniszek czy komosa biała.

Jest to niezwykle skuteczny środek chwastobójczy, który działa do 3 miesięcy i chroni rośliny przed nowymi chwastami. Jest bardzo wydajny, ponieważ koncentrat wystarczy rozcieńczyć wodą. Posiada w swoim składzie dwie bardzo aktywne substancje, dzięki którym doskonale chroni przestrzenie wokół domu i ogrodu.

Oferowany preparat to doskonałe rozwiązanie na pozbycie się problemu zachwaszczania różnych powierzchni.

pixel